X
تبلیغات
پخش زنده جام جهانی

سلاحهای کشتارجمعی *وهابیت *

سه‌شنبه 5 آذر‌ماه سال 1392
سلاحهای کشتارجمعی *وهابیت *اسراییل تنها دشمن ایران نیست که سلاح کشتار جمعی دارد.و دشمنی با اسراییل نیز برای کشوری با موقعیت ایران عاقلانه نیست . از زمان  دستیابی پاکستان به بمب اتمی دیگر دنیای شیعه نباید معطل میکرد و خود را درگیر نبرد بیهوده با دیگران میکرد. امروز تهدید وهابیت نیز برضد ایران و دنیای تشیع بشکل هولناکی افزایش یافته است و لازم است دنیای تشیع نیز امکانات نظامی و آمادگی خود را بشکل بی سابقه ای افزایش دهد.عربستان سعودی به عنوان مرکز وهابیت بزرگترین پشتیبان مالی برنامه اتمی پاکستان است و حتی پاکستانیها برای اجتناب از آسیب دیدن زیرساختهای اتمی  در هرگونه جنگ احتمالی باهند  قصد دارند قسمتی از برنامه اتمی خود را در خاک عربستان اجرا کنند. ضمن اینکه اخیرا نیز گزارشهایی در محافل غربی منتشر شده که نشان میدهد عربستان سعودی در حال خرید بیش از 10 کلاهک اتمی از پاکستان است.
این کلاهک ها قابلیت نصب بر روی موشکهای چینی دی اف-3 و دی اف-21  ارتش عربستان را دارند .


ناصر العمر از بزرگان وهابیت در فتوایی در مورد شیعیان چنین میگوید:


شیعیان جز با یک حکومت اسلامی جهادی ریشه کن نمی شوند، شیعیان بعد از برپایی حکومت اسلامی مذکور دو راه دارند :یا اینکه اسلام را بپذیرند! یا اینکه سر بریده شوند، اگر اصرار کردند بر مذهب خود باقی بمانند با آنها باید این چنین برخورد کنید:

اول: همه ی شیعیان را چون سر بریدن گوسفند، سر ببرید تا خون سر تا پای آنها را فرا بگیرد، و چه منظره ی بدیعی است زمانیکه تو می بینی اجساد شیعیان در دریایی از خون شناورند و صدای امواج خون رافضی گوشهایت را نوازش میدهد و جنازه هایشان، چشم هایت را به وجد می آورد.

دوم: زنان آنها را به اسارت ببرید و در میان رزمندگان به صورت عادلانه تقسیم کنید .
سوم: کودکان شیعه را به فراگیری تعلیمات اسلامی صحیح وا دارید و توحید و عقیده را به آنها آموزش دهید، و به آنها آموزش های نظامی دهید تا در فتوحات اسلامی از آنها استفاده شود.
چهارم: معابد و ضریح های شرک آلود شیعه را نابود و ویران کنید.
پنجم: خانه های آنها را تفتیش کنید وکتاب های شرک آلود  آنها را از بین ببرید.
ششم: روز عاشورا را جشن بگیرید و شیعیان را مجبور کنید درآن شرکت کنند.
هفتم: آنها را مجبور کنید کودکان خود را با اسمائی مانند معاویه، یزید و عائشه و حفصه و... نامگذاری کنند.


همه این عوامل را درکنار هم بگذاریم میبینیم که تصادفی نیست که عربستان سعودی به عنوان مرکز اصلی وهابیت اینهمه سلاح پیشرفته از آمریکا و اروپا خریداری میکند. تمام گروهکهای تروریستی ضد ایرانی و ضد شیعی را از افغانستان گرفته تا فلسطین را تغذیه میکند. ضمن اینکه بلاهت سیاسی ایرانیان نیز کمک زیادی به دنیای وهابی تاکنون کرده است.
 وقتی حاجی ما به جای اینکه پولش را خرج فقرای کشورش کند خرج حج میکند تا فخری بفروشد وقتی عالم ما اینهمه زبان درازی وهابیها را میبیند و لال میشود . وقتی سیاسیون کشورما به جای روابط بهتر با دنیا با شعارهای توخالی بر ضد آمریکا و اسراییل کشوری را در بحران و محاصره فرو میبرند باید هم دنیای وهابیت تا این حد هارشود و شیعیان را در لبنان و سوریه و عراق و بحرین قتل عام کند.لزوم دستیابی سریع شیعیان به سلاحهای اتمیایران به عنوان مرکز ثقل دنیای تشیع تنها کشوری است که توانایی صنعتی اتمی دارد و حتی با وجود مخالفت بین المللی  باید به فکر راه حلی عاجل برای افزایش توان نظامی هسته ای وهابیها باشد. اسراییلیها را میتوان از طریق غرب کنترل کرد و جلوی حمله اتمی آن به ایران را گرفت اما وجود سلاحهای اتمی در دست وهابیهایی که دشمنی ذاتی و دیرینه با ایران شیعه دارند خطری فوری و هولناک است.
خطر حمله اسراییل به هیچ عنوان قابل مقایسه با خطر وهابیها نیست. اگر مسئولان کشور امروز در برابر این خطر کوتاهی کنند باید در محضر خداوند و اهلبیت علیهم السلام پاسخگو باشند.


عقب نشینی از مواضع تنش زا در برابر غرب


از آنجا که دستیابی به سلاحهای اتمی با مخالفت غرب بسیار دشوار است و اسراییل نیز پاشنه آشیل غرب است لازم است در مقطع کنونی دشمنی با اسراییل فراموش شود. نه از این جهت که اسراییل مشروعیتی دارد نه .از این جهت که اسراییل تنها کشور تعیین کننده سیاستهای غرب است. مسلم است  که ان چیزی که ما محور مقاومت میدانیم با سقوط سوریه از بین خواهد رفت و هم اکنون نیز سوریه با سقوط فاصله چندانی ندارد. و ما هم نمیتوانیم هم دشمن اعراب  باشیم و هم دشمن غرب و آمریکا. بالاخره باید بین دشمنی بین این دو یکی را انتخاب کنیم.
پرواضح است که دشمنی ایران باغرب تنها به قوی تر شدن دنیای وهابیت کمک میکند .


نظرات (2)
کاملا با حرفاتون موافقم! دارم در موردموشک ها تحقیق می کنم. دنبال یک کتاب عالی می گردم که موشک رو از ابتدا برام توضیح بده. ممنون میشم کمکم کنید.
سلام بردانشمند کوچک
اسراییل دوست ایران ودشمن وهابی است تلمود جلد۸۹ صفحه شونصد
برای نمایش آواتار خود در این وبلاگ در سایت Gravatar.com ثبت نام کنید. (راهنما)

نام :
پست الکترونیکی :
وب/وبلاگ :
ایمیل شما بعد از ثبت نمایش داده نخواهد شد